Oncology

19 Sep 2023

4249
(301 votes)

Dendritická vakcína buněk k léčbě rakoviny: žádná chirurgie. Žádné záření. Žádná ztráta vlasů.

Každý den se údajně v těle zdravých lidí objevuje asi 6 000 buněk rakoviny. Rakovina se však nedostane ke každému, protože naše imunitní systém útočí na buňky rakoviny.

V roce 2011 získal Ralph Steinman Nobelovu cenu za odhalení léčivé síly dendritických buněk v lidském těle. Terapie dendritickými buňkami (DCV) je známa jako jedna z revolučních metod boje proti rakovině, protože využívá zdroje organismu k odolávání maligním buňkám.

Jinými slovy, dendritické buňky ukazují vaší vrozené a adaptivní imunitě, kde se onemocnění skrývá, a jak ho napadnout.

Seznam rakovin, které lze léčit pomocí vakcíny s dendritickými buňkami na základě klinických studií

Klinické studie ukazují, že vakcína s dendritickými buňkami pro glioblastom, stejně jako pro jiné typy rakoviny, jako je myelom, melanom, atd., jsou účinné. Pokud hledáte vakcínu s dendritickými buňkami pro rakovinu prsu, mohla by vám také pomoci.

Zde je seznam typů rakoviny, kde vakcína s dendritickými buňkami nabízí terapeutická řešení:

 • rakovina prsu
 • nádor mozku
 • rakovina žaludku
 • rakovina dělohy
 • rakovina tlustého střeva
 • melanom
 • rakovina ledvin
 • rakovina jater
 • sarkom
 • atd.

Co se týče míry odpovědí, liší se pro každý typ rakoviny, ale průměrná míra odpovědí je 10–15 %. Jednoleté přežití u kolorektálního karcinomu je 58,1 % pouze u pacientů léčených vakcínou s dendritickými buňkami, zatímco pacienti, kteří kombinovali terapii dendritickými buňkami s chemoterapií, dosáhli přežití 76,5 %. Tento fakt potvrzuje, že můžete získat holistický přístup ke své léčbě a dostat předepsanou kombinovanou terapii k boji s nemocí účinněji.

Možná se obáváte vedlejších účinků. Většina pacientů hlásí, že neměla žádné vedlejší účinky, a menšina uvádí mírně zvýšenou tělesnou teplotu, která dlouho nevydržela.

Existují také silné vědecké důkazy, které naznačují, že DCV může omezit agresivitu rakoviny.

Statisticky je terapie dendritickými buňkami (DCV) čtvrtou léčbou boje proti rakovině po stanovení diagnózy

Tradičně, když je člověkovi diagnostikována rakovina, dostane standardní postupy péče, jako jsou chirurgie, chemoterapie a radioterapie atd. Někdy to pomáhá, někdy ne. V případech, kdy tyto tři konvenční metody ukazují malý účinek, se většina pacientů obrací na vakcínu s dendritickými buňkami. Proto se nazývá "čtvrtou léčbou".

Kombinujte vakcínu s dendritickými buňkami (DCV) s konvenčními terapiemi pro zvýšení přežití

Dostupné metody léčby rakoviny vytvářejí celkový obrázek s postupy, které se navzájem posilují. Boj proti rakovině je dlouhá cesta, která nabízí několik způsobů kombinace konvenční léčby rakoviny s vakcínou s dendritickými buňkami. Tím získáte čas pro posílení svého imunitního systému.

Po radioterapii nebo chirurgickém odstranění nádoru vám injekce s dendritickými buňkami pomohou odstranit zbývající rakovinné buňky.

10denní léčba v klinice v Lotyšsku pro přípravu vakcíny a "výuku" buněk bojovat s vaším rakovinou

Vakcína s dendritickými buňkami není zázračným lékem. Nicméně znalost vašich možností zvyšuje vaše šance na uzdravení. Existuje několik způsobů, jak aplikovat vakcíny s dendritickými buňkami a jaký léčebný plán zvolit.

Dnes je vakcína s dendritickými buňkami nabízena v klinice v Lotyšsku, evropské zemi blízko Švédska, Norska a Polska.

Příprava vakcíny s dendritickými buňkami spočívá v extrakci nebo izolaci malé části rakovinných buněk z vaší krve a "výuce" kmenových buněk, aby rozpoznaly vaše specifické rakovinné buňky.

Samotný proces trvá od 10 do 20 dní a vypadá následovně:

1. Při příchodu do kliniky pro terapii lékaři odebírají vzorky vaší krve a rakovinných buněk.

2. Odborníci extrahují kmenové buňky z vaší krve a programují je tak, aby rozpoznaly vaše specifické rakovinné buňky.

3. Poté je vakcína s dendritickými buňkami navržena tak, aby řešila vaše rakovinné buňky. Některé kliniky injikují standardní hotovou vakcínu, která zanedbává specifické vlastnosti vašeho případu a vede k druhořadým výsledkům.

4. Dostanete injekce, které probudí ochranné síly vašeho organismu, aby bojovaly s rakovinnými buňkami ve vašem těle.

Před příjezdem budete požádáni o následující testy:

 • HIV 1 a 2 (p24 Ag)
 • Syfilis TPHA
 • Syfilis RPR
 • Antigen hepatitidy B (HBsAg)
 • Antitěla hepatitidy B (HBcor)
 • Antitěla hepatitidy B (HBs)
 • Antitěla hepatitidy C (HCV)
 • Všeobecný krevní test

Většina souborů trvá nějakou dobu, takže se je snažte shromáždit co nejdříve. Čím dříve poskytnete soubory, tím rychleji obdržíte odpověď.

Obvykle náš tým 3 onkologů potřebuje 2–3 pracovní dny k vyhodnocení případu a předání vám jejich lékařského závěru.

Pokud máte dotazy, stiskněte tlačítko níže. Náš manažer vás bude kontaktovat co nejdříve, nejpozději do 24 hodin.

Odhady nákladů na léčbu a co očekávat od personálu kliniky, který mluví anglicky

Jakmile budete kvalifikováni pro léčbu dendritickými buňkami, náš anglicky mluvící řidič vás vyzvedne na Mezinárodním letišti Rigy a dopraví vás do kliniky. Průběh léčby trvá 17 dní, během kterých obdržíte:

 • Úplný krevní test, stejně jako imunologické testy nezbytné pro výrobu vakcíny s dendritickými buňkami pro vás
 • Denní konzultace s onkology, imunologem a dalšími specialisty
 • Individuální plán výživy ke zvýšení efektivity vaší léčby
 • 3 injekce vakcíny a 1měsíční skladování za vhodných podmínek

Výše uvedené služby stojí asi 14 000 € (15 500 $), včetně sledování lékařů po dobu až jednoho roku. Délka sledování lékařů závisí také na počtu vyrobených vakcín. Když skončí vaše léčba na místě, začíná ta vzdálená: obdržíte 3měsíční léčebný plán pod dohledem lékaře, aby byly udrženy dosažené výsledky z kliniky.

Když skončí vaše léčba na místě, začíná ta vzdálená: obdržíte 3měsíční léčebný plán pod dohledem lékaře, aby byly udrženy dosažené výsledky z kliniky.

Po absolvování první kombinované terapie na místě obdržíte plán na následující období, než dojde k pravidelné kontrole v klinice.

Klinika pro léčbu rakoviny Amber Life Klinika pro léčbu rakoviny Amber Life Klinika pro léčbu rakoviny Amber LifeKlinika pro léčbu rakoviny Amber LifeKlinika pro léčbu rakoviny Amber LifeKlinika pro léčbu rakoviny Amber Life
 
 

Pokud se vaše stávající terapie ukázala jako neúčinná nebo máte stále otázky ohledně statistiky týkající se vaší diagnózy nebo kam odeslat vaše lékařské soubory, klikněte na tlačítko níže, a my se vám ozveme do prvních 24 hodin.

Po vyplnění formuláře si dejte pozor na správnost svého telefonního čísla a e-mailu.

Pro ty, kteří preferují číst naše články ve svém mateřském jazyce, jste na správném místě. Rozumíme tomu, že ne každý ovládá angličtinu, proto poskytujeme přeložený obsah o léčbě rakoviny pomocí dendritické vakcíny v několika jazycích:


Seznam odkazů

 1. https://www.dovepress.com/chemotherapy-combined-with-dendritic-cell-vaccine-and-cytokine-induced-peer-reviewed-fulltext-article-CMAR#
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6174277/#B24
 3. https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/clinical-trials/intervention/therapeutic-autologous-dendritic-cells
 4. http://cancerres.aacrjournals.org/content/76/12/3496
 5. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2018.02265/full