Oncology

19 Sep 2023

3078
(298 votes)

Dendriitrakuvaktsiin vähiraviks: operatsioone pole. Kiiritust pole. Juuste väljalangemist pole.

Iga päev arvatakse tervete inimeste kehasse ilmuvat umbes 6 000 vähirakku. Siiski ei nakata vähk kõiki, kuna meie immuunsüsteem ründab vähirakke.

Aastal 2011 võitis Ralph Steinman Nobeli preemia, paljastades dendriitrakkude ravivõimu inimkehas. Dendriitrakuravi (DCV) on tuntud kui üks revolutsioonilisi meetodeid vähiga võitlemiseks, kuna see kasutab organismi ressursse pahaloomuliste rakkude vastu seismiseks.

Lihtsalt öeldes on dendriitrakud need, mis osutavad teie kaasasündinud ja kohanemisvõimele, kus haigus peitub ja kuidas seda rünnata.

Dendriitrakuvaktsiiniga Ravitavad Vähitüübid Kliiniliste Uuringute Põhjal

Kliinilised uuringud näitavad, et dendriitrakuvaktsiin glioblastoomi ja teiste vähitüüpide, nagu müeloom ja melanoom, korral on efektiivne. Kui otsite dendriitrakuvaktsiini rinnavähi jaoks, võib see teie puhul samuti toimida.

Siin on loetelu vähiliikidest, kus dendriitrakuvaktsiin pakub terapeutilisi lahendusi:

 • rinnanäärmevähk
 • ajuvähk
 • maovähk
 • emakavähk
 • soolevähk
 • melanoom
 • neeruvähk
 • maksavähk
 • sarkoom
 • jne

Mis puudutab reageerimismäärasid, siis need erinevad igat tüüpi vähi korral, kuid keskmine reageerimismäär on 10–15%. Üheaastased elulemuse määrad jämesoole adenokartsinoomi korral on ainult dendriitrakuvaktsiini patsientidele 58,1%, samas kui patsientidel, kes kombineerisid dendriitrakuravi keemiaraviga, oli elulemusmäär 76,5%. See fakt kinnitab, et saate oma ravi suhtes tervikliku lähenemisviisi ja teile võidakse määrata kombineeritud ravi, et haigust tõhusamalt võidelda.

Te võite muretseda kõrvaltoimete pärast. Enamus patsientidest teatab, et neil ei olnud mingeid kõrvaltoimeid, ja vähemus ütleb, et neil oli veidi suurenenud kehatemperatuur, mis ei püsinud kaua.

On ka tugevaid teaduslikke tõendeid, mis viitavad sellele, et DCV võib piirata vähkkasvaja agressiivsust.

Statistiliselt on dendriitrakuravi (DCV) neljas vähiravi pärast diagnoosimist

Tavaliselt, kui inimesele on diagnoositud vähk, saab ta tavapäraseid raviprotseduure, nagu operatsioon, keemiaravi ja kiiritusravi jne. Mõnikord aitab see, mõnikord mitte. Juhtudel, kui need kolm tavalist meetodit näitavad vähest mõju, pöörduvad enamik patsiente dendriitrakuvaktsiini poole. Sellepärast nimetatakse seda "neljandaks raviks".

Kombineerige Dendriitrakuvaktsiin (DCV) Tavapäraste Ravimeetoditega Elulemusmäära Suurendamiseks

Kättesaadavad vähiravid loovad tervikliku pildi, kus protseduurid täiendavad ja tugevdavad üksteist. Vähiga võitlemine on pikk tee, mis pakub mitmeid viise tavapärase vähiravi kombineerimiseks dendriitrakuvaktsiiniga. See võimaldab teil oma immuunsüsteemile aega võita.

Pärast kasvaja kiiritamist või kirurgilist eemaldamist aitavad dendriitrakusüstid teie immuunsüsteemil elimineerida jäänud vähirakke.

10-päevane Ravi Läti Kliinikus Vaktsiini Ettevalmistamiseks ja Rakkude Õpetamiseks Vähiga Võitlema

Dendriitrakuvaktsiin ei ole imevahend. Kuid teadmiste omamine suurendab teie taastumise võimalusi. Dendriitrakuvaktsiini rakendamiseks ja sobiva raviplaani valimiseks võib olla mitu viisi.

Tänapäeval pakutakse dendriitrakuvaktsiini kliinikus Lätis, Euroopa riigis, mis asub Rootsi, Norra ja Poola lähedal.

Dendriitrakuvaktsiini ettevalmistamine seisneb väikerakkude eraldamises või isoleerimises teie verest ja tüvirakkude "õpetamises" tuvastama teie konkreetseid vähirakke.

Täpne protsess võtab aega 10 kuni 20 päeva ja näeb välja järgmine:

1. Kliinikusse saabudes võtavad arstid teie vere ja vähirakkude proovid.

2. Spetsialistid eraldavad teie verest tüvirakud ja programmeerivad need teie konkreetseid vähirakke tuvastama.

3. Seejärel disainitakse dendriitrakuvaktsiin, et parandada teie vähirakke. Mõned kliinikud süstivad valmisvaktsiini, eirates teie juhtumi konkreetseid omadusi, mis võib viia halvemate tulemusteni.

4. Te saate süstid, mis äratab teie organismi kaitsejõud võitluses vähirakkudega teie kehas.

Saabumise eel palutakse teil esitada järgmised testid:

 • HIV 1 ja 2 (p24 Ag)
 • Süüfilis TPHA
 • Süüfilis RPR
 • Hepatiit B antigeen (HBsAg)
 • Hepatiit B tuumavastane antikeha (HBcor)
 • Hepatiit B antikeha (HBs)
 • Hepatiit C antikeha (HCV)
 • Tavaline vereanalüüs

Enamik faile võtab aega, seega proovige neid koguda niipea kui võimalik. Mida varem te failid esitate, seda kiiremini saate vastuse.

Tavaliselt kulub meie 3 onkoloogi meeskonnal juhtumi hindamiseks ja meditsiinilise järelduse edastamiseks teile 2-3 tööpäeva.

Kui teil on küsimusi, vajutage allolevat nuppu. Meie juht võtab teiega ühendust hiljemalt 24 tunni jooksul.

Ravikulude Hinnangud ja Mida Oodata Kliiniku Inglisekeelsest Personalist

Kui olete kvalifitseeritud dendriitrakuraviks, kohtub meie inglisekeelne juht teiega Riga rahvusvahelises lennujaamas ja sõidutab teid kliinikusse. Ravi kestab 17 päeva, mille jooksul saate:

 • Täielik vereanalüüs, samuti immunoloogilised testid, mis on vajalikud dendriitrakuvaktsiini tootmiseks teie jaoks
 • Päev-päevalt konsultatsioonid onkoloogide, immunoloogi ja teiste spetsialistidega
 • Isiklik toitumiskava teie raviprotsessi kiirendamiseks
 • 3 vaktsiinisüsti ja õige hoiustamine ühe kuu jooksul

Ülaltoodud teenused maksavad umbes 14 000 eurot (15 500 dollarit), sh arstide järelvalve kuni üks aasta. Arstide jälgimise kestus sõltub ka toodetud vaktsiinide arvust. Kui teie kohapealne ravi lõpeb, algab kaugravi: saate arsti järelevalve all 3-kuulise ravikava, et säilitada kliinikus saavutatud tulemusi.

Kui teie kohapealne ravi lõpeb, algab kaugravi: teile antakse 3-kuuline ravikava arsti järelevalve all, et säilitada kliinikus saavutatud tulemusi.

Pärast esimest kombineeritud kohapealset ravi saate järgmise perioodi jaoks jälgida plaani, kuni regulaarne kontroll toimub Kliinikus.

Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer Clinic
 
 

Kui teie olemasolev ravi osutub ebaefektiivseks või teil on endiselt küsimusi teie diagnoosiga seotud statistika kohta või kuhu esitada oma meditsiinilisi faile, klõpsake allolevat nuppu, ja võtame teiega ühendust esimese 24 tunni jooksul.

Pärast vormi täitmist pange tähele:

 • võtame teiega ühendust esimese 24 tunni jooksul, ka nädalavahetustel ja pühadel, koos lihtsate samm-sammuliste juhistega
 • teie meditsiiniliste failide digitaalne formaat aitab onkoloogidel hinnata teie juhtumit 2-3 tööpäeva jooksul

Neile, kes eelistavad lugeda meie artikleid oma emakeeles, olete õiges kohas. Mõistame, et kõik ei valda inglise keelt suurepäraselt, seega pakume mitmes keeles tõlgitud sisu dendriitrakuvaktsiini ravi kohta:

OLULINE: Kontrollige kindlasti oma telefoninumbrit ja e-posti täpsust.


Viidete Loetelu

 1. https://www.dovepress.com/chemotherapy-combined-with-dendritic-cell-vaccine-and-cytokine-induced-peer-reviewed-fulltext-article-CMAR#
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6174277/#B24
 3. https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/clinical-trials/intervention/therapeutic-autologous-dendritic-cells
 4. http://cancerres.aacrjournals.org/content/76/12/3496
 5. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2018.02265/full