Oncology

19 Sep 2023

3172
(356 votes)

Dendrītu šūnu vakcīna ārstēšanai pret vēzi: Nav operācijas. Nav starojuma. Nav matu zuduma.

Aptuveni 6 000 vēža šūnas katru dienu, pat veselam cilvēkam, tiek uzskatītas par parādībām. Tomēr vēzis neuzbrūk visiem, jo mūsu imūnsistēma cīnās pret vēža šūnām.

2011. gadā Ralfs Šteimans saņēma Nobela prēmiju par dendrītu šūnu dziedināšanas spēku atklāšanu cilvēku organismā. Dendrītu šūnu terapija (DCV) ir pazīstama kā viena no revolucionārajām metodēm vēža apkarošanai, jo tā izmanto organisma resursus, lai pretotos ļaundabīgajām šūnām.

Vienkārši sakot, dendrītu šūnas ir tās, kas norāda jūsu iedzimtajai un pielāgotajai imunitātei, kur slēpjas slimība un kā uzbrukt tai.

Šeit ir saraksts ar vēža veidiem, kuriem var būt efektīva dendrītu šūnu vakcīna, pamatojoties uz klīniskajiem pētījumiem

Klīniskie pētījumi liecina, ka dendrītu šūnu vakcīna glioblastomai, kā arī citiem vēža veidiem, piemēram, mijelomai, melanomai, utt., ir efektīva. Ja jūs meklējat dendrītu šūnu vakcīnu pret krūts vēzi, tā varētu darboties arī jums.

Šeit ir saraksts ar vēža veidiem, kur dendrītu šūnu vakcīna piedāvā terapeitiskas risinājumus:

 • krūts vēzis
 • smadzeņu vēzis
 • kuņģa vēzis
 • dzemdes vēzis
 • kolorektālais vēzis
 • melanoma
 • nieru vēzis
 • aknu vēzis
 • sarkoma
 • uc.

Attiecībā uz reakcijas ātrumu, tas atšķiras atkarībā no katras vēža veida, bet vidēji reakcijas ātrums ir 10–15%. Viengadu dzīvības ilguma rādītāji kolorektālajam karcinomam ir 58,1% tikai dendrītu vēža vakcīnas pacientiem, bet pacienti, kuri kombinē dendrītu šūnu terapiju ar ķīmijterapiju, sasniedza dzīvības ilguma rādītāju 76,5%. Tas liecina, ka jūs varat saņemt holistisku pieeju savai ārstēšanai un saņemt noteiktu terapiju, lai cīnītos pret slimību efektīvāk.

Jūs varētu būt satraukti par blakusparādībām. Vairākums pacientu ziņo, ka viņi nesaskārušies ar nekādām blakusparādībām, un mazākums ziņo, ka viņi piedzīvoja nedaudz paaugstinātu ķermeņa temperatūru, kas nenoturējās ilgi.

Pastāv arī stipra zinātniskā pierādījumu bāze, kas liecina, ka DCV var ierobežot vēža agresivitāti.

Statistiski dendrītu šūnu terapija (DCV) ir ceturtais ārstēšanas veids, lai cīnītos pret vēzi, ja tas ir diagnosticēts

Tradicionāli, kad cilvēkam tiek diagnosticēts vēzis, viņš saņem standarta aprūpes procedūras, piemēram, operāciju, ķīmijterapiju un radiācijas terapiju, utt. Dažreiz tas palīdz, bet dažreiz nē. Gadījumos, kad šīs trīs konvencionālās metodes parāda nelielu efektu, lielākā daļa pacientu vēršas pie dendrītu šūnu vakcīnas. Tāpēc to sauc par "ceturtās ārstēšanas metodi".

Savienojiet dendrītu šūnu vakcīnu (DCV) ar konvencionālajām terapijām, lai palielinātu dzīvības ilgumu

Pieejamās vēža ārstēšanas metodes veido kopēju ainu ar procedūrām, kas viena otru uzlabo un stiprina. Cīņa pret vēzi ir ilgs ceļš, kas piedāvā vairākas iespējas kombinēt konvencionālo vēža ārstēšanu ar dendrītu šūnu vakcīnu. Tas ļauj jūsu imūnsistēmai laimēt laiku stiprināšanai.

Pēc ļaundabīgā audzēja staru terapijas vai ķirurģiskas noņemšanas dendrītu šūnu injekcijas palīdz jūsu imūnsistēmai iznīcināt pāri palikušās vēža šūnas.

10 dienu terapija Latvijas klinikā, lai sagatavotu vakcīnu un "mācītu" šūnas cīnīties pret jūsu vēzi

Dendrītu šūnu vakcīna nav visu slimību dziedniecība. Tomēr, zinot savas iespējas, palielina dziedināšanās iespējas. Dendrītu šūnu vakcīnas piemērošanai var būt vairāki veidi un kā izvēlēties ārstēšanas plānu.

Šodien dendrītu šūnu vakcīna tiek piedāvāta klinikā Latvijā, Eiropas valstī, kas atrodas tuvu Zviedrijai, Norvēģijai un Polijai.

Dendrītu šūnu vakcīnas sagatavošana sastāv no vēža šūnu nelielas daļas izņemšanas vai izolēšanas no jūsu asinīm un "mācīšanas" cilvēka priekšteciem atpazīt jūsu konkrētas vēža šūnas.

Izskatoties, process ilgst no 10 līdz 20 dienām un izskatās šādi:

1. Ierodoties klinikā terapijai, ārsti ņem paraugus no jūsu asinīm un vēža šūnām.

2. Speciālisti izņem cilvēka priekštečus no jūsu asinīm un programē tos atpazīt jūsu konkrētas vēža šūnas.

3. Pēc tam dendrītu vēža vakcīna ir izstrādāta, lai risinātu jūsu vēža šūnas. Dažas klinikas ievada gatavu standarta vakcīnu, ignorējot jūsu gadījuma specifiku, kas var novest pie zemākiem rezultātiem.

4. Jūs saņemat injekcijas, kas mobilizē jūsu organisma aizsargspēkus cīņai ar vēža šūnām jūsu ķermenī.

Pirms ierašanās jums tiks lūgts iesniegt šādus testus:

 • HIV 1 un 2 (p24 Ag)
 • Smērēšanas tests TPHA sifilisam
 • Smērēšanas tests RPR sifilisam
 • Hepatīta B antigēns (HBsAg)
 • Hepatīta B kodolantivielas (HBcor)
 • Hepatīta B antivielas (HBs)
 • Hepatīta C antivielas (HCV)
 • Vispārējs asins tests

Lielākai daļai failu ir nepieciešams laiks, lai tos iegūtu, tāpēc cenšieties tos savākt pēc iespējas ātrāk. Jo ātrāk jūs nodrošināsiet failus, jo ātrāk saņemsiet atbildi.

Parasti mūsu 3 onkologu komandai nepieciešamas 2-3 darba dienas, lai izvērtētu gadījumu un jums sūtītu viņu medicīnisko secinājumu.

Ja jums ir jautājumi, nospiediet zemāk esošo pogu. Mūsu menedžeris ar jums sazināsies 24 stundu laikā.

Terapijas izmaksu novērtējums un ko gaidīt no angļu valodā runājošās personāla klinikā

Kvalificējoties dendrītu šūnu terapijai, mūsu angļu valodā runājošais šoferis jūs sagaidīs Rīgas starptautiskajā lidostā, lai jūs nogādātu klinikā. Ārstēšanas kurss ilgst 17 dienas, kurā jūs saņemsiet:

 • Pilnīgu asins analīzi, kā arī imunoloģiskos testus, kas nepieciešami dendrītu šūnu vakcīnas ražošanai jums
 • Konsultācijas ar onkologiem, imunologiem un citiem speciālistiem katru dienu
 • Individuālu uztura plānu, lai uzlabotu jūsu ārstēšanas procesu
 • 3 vakcīnas injekcijas, kā arī 1 mēneša uzglabāšanu pareizos apstākļos

Minētās pakalpojumu izmaksas ir aptuveni 14 000 € (15 500 $), iekļaujot ārstu uzraudzību līdz pat vienam gadam. Ārstu uzraudzības ilgums ir atkarīgs arī no ražotajām vakcīnām. Kad jūsu klīniskā ārstēšana beidzas, sākas tālākā uzraudzība: jums tiks sniegts 3 mēnešu ārstēšanas plāns ārsta uzraudzībā, lai saglabātu klīnikā sasniegtos rezultātus.

Kad jūsu klīniskā ārstēšana beidzas, sākas tālākā uzraudzība: jums tiks sniegts 3 mēnešu ārstēšanas plāns ārsta uzraudzībā, lai saglabātu klīnikā sasniegtos rezultātus.

Pēc pirmās kombinētās terapijas klīnikā saņemšanas jums tiks sniegts plāns, ko ievērot nākamajam periodam, līdz notiks regulāra pārbaude klīnikā.

Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer Clinic
 
 

Ja jūsu esošā terapija pierādījusies neefektīva vai joprojām ir jautājumi par jūsu diagnozei saistītajiem statistikas datiem vai kur iesniegt savus medicīniskos failus, lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas, un mēs sazināsimies ar jums pirmajās 24 stundās.

Pēc tam, kad aizpildīsit formu, lūdzu, ņemiet vērā šādus aspektus:

 • mēs sazināsimies ar jums 24 stundu laikā, ieskaitot brīvdienas un svētkus, ar vienkāršiem soli pa solim sniegto instrukciju palīdzību
 • jūsu medicīniskie faili digitālā formātā ļaus onkologi izvērtēt jūsu gadījumu 2-3 darba dienu laikā

Tiem, kuri dod priekšroku mūsu rakstus lasīt savā dzimtajā valodā, esat pareizajā vietā. Mēs saprotam, ka ne visi lieti angļu valodu pilnībā, tāpēc mēs piedāvājam tulkojumus par dendrītu šūnu vakcīnas ārstēšanu vairākās valodās:

SVARĪGI: Atcerieties divreiz pārbaudīt savu telefona numuru un e-pasta adresi precizitātei.


Atsauču saraksts

 1. https://www.dovepress.com/chemotherapy-combined-with-dendritic-cell-vaccine-and-cytokine-induced-peer-reviewed-fulltext-article-CMAR#
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6174277/#B24
 3. https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/clinical-trials/intervention/therapeutic-autologous-dendritic-cells
 4. http://cancerres.aacrjournals.org/content/76/12/3496
 5. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2018.02265/full