Oncology

19 Sep 2023

3173
(356 votes)

Dendritinių ląstelių vakcinacija kovojant su vėžiu: jokių operacijų. Jokių radiacijos procedūrų. Jokių plaukų slinkimo.

Apie 6 000 vėžio ląstelių, kaip teigiama, kasdien atsiranda net sveikų žmonių organizmuose. Tačiau vėžys nesiplauna visų, nes mūsų imuninė sistema puola vėžio ląsteles.

2011 m. Ralph Steinman pelnė Nobelio premiją atskleisdamas dendritinių ląstelių gijimo galios žmogaus organizme. Dendritinė ląstelių terapija (DCV) žinoma kaip viena iš revoliucingų vėžio kovos metodikų, nes ji naudoja organizmo išteklius kovoti su piktybinėmis ląstelėmis.

Paprastai tariant, dendritinės ląstelės yra tie, kurie rodo jūsų įgimtai ir adaptaciniai imunitetui, kur slėpia liga, ir kaip ją puolėti.

Čia yra vėžio tipų sąrašas, kuriuos galima gydyti naudojant dendritinės ląstelės vakcinas pagal klinikinius tyrimus

Klinikiniai tyrimai rodo, kad dendritinės ląstelių vakcina glioblastomai, taip pat kitų vėžio tipų, tokių kaip mieloma, melanoma ir kt., yra veiksmingos. Jei ieškote dendritinių ląstelių vakcinos nuo krūties vėžio, ji gali jums taip pat padėti.

Čia pateikiamas vėžio tipų sąrašas, kuriems dendritinės ląstelių vakcina siūlo terapinius sprendimus:

 • krūties vėžys
 • smegenų vėžys
 • skrandžio vėžys
 • gimdos vėžys
 • storosios žarnos vėžys
 • melanoma
 • inkstų vėžys
 • kepenų vėžys
 • sarkoma
 • ir kt.

Kalbant apie atsakymo rodiklius, jie skiriasi priklausomai nuo kiekvieno vėžio tipo, tačiau vidutinė reakcijos norma yra nuo 10 iki 15 proc. Vienerių metų išgyvenimo normos tiesiosios žarnos karcinomai yra 58,1 proc. tik dendritinės ląstelės vakcinos pacientams, o pacientams, kurie sujungė dendritinės ląstelės terapiją su chemoterapija, išgyvenimo norma buvo 76,5 proc. Šis faktas patvirtina, kad galite gauti holistinį požiūrį į gydymą ir gauti paskirtą derinį gydyti ligą efektyviau.

Galbūt jaudinatės dėl šalutinių poveikių. Dauguma pacientų praneša, kad jie neturėjo jokių šalutinių poveikių, o mažuma sako, kad jiems pakilo kūno temperatūra, bet tai nesilaikė ilgą laiką.

Taip pat yra stiprus mokslinis įrodymas, rodantis, kad DCV gali apriboti vėžio agresyvumą

Statistiškai dendritinė ląstelių terapija (DCV) yra ketvirtas gydymas kovoti su vėžiu, kai diagnozuojama

Tradiciniškai, kai asmuo diagnozuojamas vėžiu, jis gauna standartinius gydymo procedūras, tokias kaip chirurgija, chemoterapija ir spindulinė terapija, ir kt. Kartais tai padeda, kartais ne. Atvejais, kai šios trys įprastos metodikos parodo nedidelį poveikį, dauguma pacientų kreipiasi į dendritinės ląstelės vakciną. Todėl ją vadina "ketvirtuoju gydymu".

Sujunkite dendritinę ląstelių vakciną (DCV) su įprastomis terapijomis, kad padidintumėte išgyvenimo normas

Galimos vėžio gydymo procedūros sukuria visumos vaizdą, kuris stiprina viena kitą. Kovai su vėžiu tai ilgas kelias, kuris siūlo daugybę būdų, kaip sujungti įprastinį vėžio gydymą su dendritinės ląstelės vakcina. Tai leidžia jūsų imuninei sistemai laimėti laiko stiprėti.

Po naviko radiacijos ar chirurginio pašalinimo dendritinės ląstelių injekcijos padeda jūsų imuninei sistemai pašalinti likusias vėžio ląsteles.

10 dienų gydymas Latvijos klinikoje, kad paruoštumėte vakciną ir "mokytumėte" ląsteles kovoti su jūsų vėžiu

Dendritinė ląstelių vakcina nėra visagalis gydymas. Tačiau žinant savo galimybes padidins jūsų atsigavimo šansas. Gali būti kelios būdų, kaip taikyti dendritinės ląstelės vakcinas ir kokį gydymo planą pasirinkti.

Šiandien dendritinės ląstelių vakcina siūloma Latvijos klinikoje, Europos šalyje, arti Švedijos, Norvegijos ir Lenkijos.

Dendritinės ląstelių vakcinos paruošimas susideda iš mažos vėžio ląstelių dalies išskyrimo ar izoliavimo iš jūsų kraujo ir "mokymo" kamieninių ląstelių aptikti jūsų konkrečias vėžio ląsteles

Tiksli procedūra trunka nuo 10 iki 20 dienų ir atrodo taip:

1. Atvykus į kliniką gydymui, gydytojai paima abiejų jūsų kraujo ir vėžio ląstelių mėginius.

2. Specialistai išskiria kamienines ląsteles iš jūsų kraujo ir programuoja jas aptikti jūsų konkrečias vėžio ląsteles.

3. Tada dendritinė ląstelių vakcina yra sukurta troubleshoot jūsų vėžio ląsteles. Kai kurios klinikos švirkšta standartinę gatavą vakciną, neatsižvelgdamos į jūsų atvejo konkretumus, todėl tai veda prie antrarūšio rezultatų.

4. Gaunate injekcijas, kurios pabunda jūsų organizmo apsaugos pajėgas kovoti su vėžio ląstelėmis jūsų organizme.

Prieš atvykstant, bus prašoma pateikti šiuos tyrimus:

 • HIV 1 ir 2 (p24 Ag)
 • Sifilis TPHA
 • Sifilis RPR
 • ŽIV hepatito antigenas (HBsAg)
 • ŽIV hepatito branduolio antikūnas (HBcor)
 • ŽIV hepatito antikūnas (HBs)
 • ŽIV hepatito antikūnas (HCV)
 • Bendra kraujo analizė

Daugumai failų reikia laiko, todėl stenkitės juos surinkti kuo greičiau. Kuo greičiau pateiksite failus, tuo greičiau gausite atsakymą.

Paprastai mūsų 3 onkologų komandai reikia 2–3 darbo dienų, kad įvertintų atvejį ir perduotų jums jų medicininę išvadą

Jei turite klausimų, paspauskite žemiau esantį mygtuką. Mūsų vadybininkas su jumis susisieks kuo greičiau per 24 valandas.

Gydymo sąnaudų įvertinimai ir ką tikėtis iš angliškai kalbančio personalo klinikoje

Kai kvalifikuojatės dendritinės ląstelių terapijai, mūsų angliškai kalbantis vairuotojas jus pasitiks Rygos tarptautiniame oro uoste ir nuveš į kliniką. Gydymo kursas trunka 17 dienas, per kurį gaunate:

 • Pilną kraujo tyrimą, taip pat imunologinį tyrimą, būtiną dendritinės ląstelės vakcinos jums gamybai
 • Konsultacijos su onkologais, imunologais ir kitais specialistais kasdien
 • Individualų mitybos planą, kad padidintumėte gydymo procesą
 • 3 vakcinas, taip pat 1 mėnesio laikymą tinkamomis sąlygomis

Pirmiau minėtos paslaugos kainuoja maždaug 14 000 € (15 500 $), įskaitant gydytojų palaikymą iki vienerių metų. Gydytojų stebėjimo trukmė taip pat priklauso nuo pagamintų vakcinų skaičiaus. Baigus gydymą vietoje, prasideda nuotolinis gydymas: bus pateiktas 3 mėnesių gydymo planas, kurį kontroliuos gydytojas, kad išlaikytumėte klinikos pasiekimus.

Baigus gydymą vietoje, prasideda nuotolinis gydymas: bus pateiktas 3 mėnesių gydymo planas, kurį kontroliuos gydytojas, kad išlaikytumėte klinikos pasiekimus.

Po pirmo kombinuoto gydymo vietoje gausite planą, kurį reikia laikytis ateinamojo laikotarpio iki Klinikos reguliarios patikros.

Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer Clinic Amber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer ClinicAmber Life Cancer Clinic
 
 

Jei jūsų esamas gydymas įrodė, kad yra neveiksmingas arba vis dar turite klausimų dėl jūsų diagnozės statistikos ar kur pateikti jūsų medicininius failus, prašome paspausti žemiau esantį mygtuką, ir mes susisieksime su jumis per pirmąsias 24 valandas.

Po užpildymo formos, atkreipkite dėmesį į šiuos punktus:

 • mes susisieksime su jumis per 24 valandas, įskaitant savaitgalius ir šventes su paprastais, etapiniais instrukcijais
 • turėdami medicininius failus skaitmeniniame formate, padėsite onkologams įvertinti jūsų atvejį per 2-3 darbo dienas

Tiems, kurie nori skaityti mūsų straipsnius savo gimtąja kalba, jūs esate tinkamoje vietoje. Suprantame, kad ne visi puikiai valdo anglų kalbą, todėl teikiame išverstą turinį apie dendritinių ląstelių vakcinų vartojimą gydant vėžį įvairiomis kalbomis:

Svarbu: Neugniai patikrinkite savo telefono numerį ir el. paštą, kad būtų teisingi.


Nuorodų sąrašas

 1. https://www.dovepress.com/chemotherapy-combined-with-dendritic-cell-vaccine-and-cytokine-induced-peer-reviewed-fulltext-article-CMAR#
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6174277/#B24
 3. https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/clinical-trials/intervention/therapeutic-autologous-dendritic-cells
 4. http://cancerres.aacrjournals.org/content/76/12/3496
 5. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2018.02265/full