Oncology

19 Sep 2023

3261
(456 votes)

Дендритна вакцина на лікування раку: Без операцій. Без радіації. Без втрати волосся.

Щодня в організмі здорової людини, як вважається, з'являється близько 6000 ракових клітин. Однак не всіх підходить рак, оскільки наш імунний система нападає на ракові клітини.

У 2011 році Ральф Штайнман отримав Нобелівську премію за розкриття лікувальної сили дендритних клітин у людському організмі. Терапія дендритними клітинами (ТДК) відома як один із революційних методів боротьби з раком, оскільки вона використовує ресурси організму для опору злоякісним клітинам.

Простіше кажучи, дендритні клітини вказують вашій вродженій та адаптивній імунності, де прихована хвороба і як її атакувати.

Ось список ракових захворювань, які можна лікувати за допомогою вакцини з дендритних клітин за даними клінічних досліджень

Клінічні дослідження показують, що вакцина з дендритних клітин для гліобластоми, а також інших типів раку, таких як мієлома, меланома і т. д., є ефективною. Якщо ви шукаєте вакцину з дендритних клітин для раку грудей, то це також може працювати для вас.

Ось список типів раку, де вакцина з дендритних клітин пропонує терапевтичні рішення:

 • рак грудей
 • рак мозку
 • рак шлунка
 • рак матки
 • рак товстої кишки
 • меланома
 • рак нирок
 • рак печінки
 • саркома
 • інше.

Щодо рівня відповіді, він різний для кожного типу раку, але в середньому рівень відповіді становить 10–15%. Однорічні показники виживання для колоректального карциноми складають 58,1% лише для пацієнтів, які отримували вакцину від дендритного раку, тоді як пацієнти, які поєднували терапію дендритними клітинами з хіміотерапією, мали рівень виживання 76,5%. Цей факт підтверджує, що ви можете отримати голістичний підхід до свого лікування і отримати призначену комбіновану терапію для боротьби з хворобою більш ефективно.

Ви можете беспокоїтися про побічні ефекти. Більшість пацієнтів повідомляють, що у них не було жодних побічних ефектів, і лише меншість каже, що вони стикалися з незначним підвищенням температури тіла, яке не тривало довго.

Також існують вагомі наукові докази, що ТДК може обмежувати агресивність раку

Статистично, терапія дендритними клітинами (ТДК) - це четверте лікування боротьби з раком після діагностики

Традиційно, коли людина отримує діагноз раку, вона отримує стандартні процедури догляду, такі як хірургічне втручання, хіміотерапія та радіаційна терапія і т. ін. Іноді це допомагає, іноді ні. У випадках, коли ці три звичайних методи показують мінімальний ефект, більшість пацієнтів звертаються до вакцини з дендритних клітин. Саме тому її називають "четвертим лікуванням".

Поєднуйте вакцину з дендритних клітин (ТДК) з традиційними методами, щоб підвищити рівень виживання

Доступні методи лікування раку створюють цілісну картину процедур, які підсилюють один одного. Боротьба з раком - це довгий шлях, який пропонує кілька способів поєднання традиційного лікування раку з вакциною з дендритних клітин. Це дозволяє виграти час для підсилення вашої імунної системи.

Після радіаційного впливу або хірургічного видалення пухлини вакцини з дендритних клітин допомагають вашій імунній системі ліквідувати залишкові ракові клітини.

10-денне лікування в клініці в Латвії для підготовки вакцини та "навчання" клітин боротьбі з вашим раком

Вакцина з дендритних клітин не є універсальним засобом. Однак знання ваших можливостей збільшує ваші шанси на відновлення. Існують кілька способів застосування вакцини з дендритних клітин та вибору плану лікування.

На сьогодні вакцину з дендритних клітин пропонують в клініці в Латвії, що знаходиться в Європі поруч зі Швецією, Норвегією та Польщею.

Підготовка вакцини з дендритних клітин полягає в виділенні або ізоляції невеликої частини ракових клітин з вашої крові та "навчанні" стовбурних клітин виявляти ваші конкретні ракові клітини

Точний процес триває від 10 до 20 днів і виглядає наступним чином:

1. При приїзді до клініки для терапії лікарі беруть зразки як вашої крові, так і ракових клітин.

2. Фахівці виділяють стовбурні клітини з вашої крові та програмують їх виявляти ваші конкретні ракові клітини.

3. Після цього вакцину з дендритних клітин розробляється для усунення проблем ваших ракових клітин. Деякі клініки вводять готову стандартну вакцину, нехтуючи специфічними особливостями вашого випадку, що призводить до другорядних результатів.

4. Ви отримуєте ін'єкції, які прокидають захисні сили вашого організму для боротьби з раковими клітинами у вашому тілі.

Перед приїздом вам буде запропоновано надати наступні тести:

 • HIV 1 та 2 (p24 Ag)
 • Сифіліс TPHA
 • Сифіліс RPR
 • Гепатит B антиген (HBsAg)
 • Антитіла до гепатиту B (HBcor)
 • Антитіла до гепатиту B (HBs)
 • Антитіла до гепатиту C (HCV)
 • Загальний аналіз крові

Більшість з цих файлів займають час на отримання, тому намагайтеся зібрати їх якнайшвидше. Чим швидше ви надасте файли, тим швидше отримаєте відповідь.

Зазвичай наші 3 онкологи потребують 2–3 робочих днів для оцінки справи та надсилають вам їхній медичний висновок

Якщо у вас є питання, натисніть кнопку нижче. Наш менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше протягом 24 годин.

Оцінка вартості лікування та очікуване обслуговування англомовного персоналу в клініці

Після того, як вас кваліфікують для лікування дендритними клітинами, наш англомовний водій зустріне вас в Міжнародному аеропорту Риги, щоб доставити вас до клініки. Курс лікування триває 17 днів, протягом яких ви отримуєте:

 • Повний аналіз крові, а також імунологічне тестування, необхідне для виробництва вакцини з дендритних клітин для вас
 • Повсякденні консультації з онкологами, імунологами та іншими спеціалістами
 • Індивідуальний план харчування для підвищення ефективності лікування
 • 3 ін'єкції вакцини, а також зберігання протягом 1 місяця в належних умовах

Вищезазначені послуги обійдуться приблизно в 14 000 євро (15 500 доларів), включаючи контроль лікарів протягом до одного року. Тривалість контролю лікарів також залежить від кількості вироблених вакцин. Після завершення лікування на місці починається віддалена лікування: вам буде наданий 3-місячний план лікування під контролем лікаря для підтримання результатів, досягнутих в клініці.

Після завершення лікування на місці починається віддалена лікування: вам буде наданий 3-місячний план лікування під контролем лікаря для підтримання результатів, досягнутих в клініці.

Після проведення першого комбінованого лікування на місці вам буде наданий план для наступного періоду до проведення регулярного огляду в клініці.

Клініка рака Amber Life Клініка рака Amber Life Клініка рака Amber LifeКлініка рака Amber LifeКлініка рака Amber LifeКлініка рака Amber Life
 
 

Якщо ваше існуюче лікування виявилося неефективним, або у вас все ще є питання щодо статистики, пов'язаної з вашим діагнозом, або щодо того, куди подавати ваші медичні файли, натисніть кнопку нижче, і ми відповімо вам протягом перших 24 годин.

Після того як ви заповните форму, прошу вас врахувати:

 • ми відповімо вам протягом 24 годин, включаючи вихідні та святкові дні з простими інструкціями крок за кроком
 • наявність ваших медичних файлів у цифровому форматі допоможе онкологам оцінити ваш випадок протягом 2-3 робочих днів

Для тих, хто віддає перевагу читати наші статті на рідній мові, ви знаходитесь у правильному місці. Ми розуміємо, що не всі володіють англійською мовою вільно, тому ми надаємо перекладений контент про лікування раку вакциною дендритних клітин на кількох мовах:

ВАЖЛИВО: Не забудьте перевірити ваш номер телефону і електронну пошту на точність.


Список посилань

 1. https://www.dovepress.com/chemotherapy-combined-with-dendritic-cell-vaccine-and-cytokine-induced-peer-reviewed-fulltext-article-CMAR#
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6174277/#B24
 3. https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/clinical-trials/intervention/therapeutic-autologous-dendritic-cells
 4. http://cancerres.aacrjournals.org/content/76/12/3496
 5. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2018.02265/full